Dzisiaj jest: 20 Sierpnia 2014    |    Imieniny obchodzą: Sabina, Sobiesław, Bernard

Nowe wydarzenia


20 Sie 2014
08:00 -



20

Sie



20 Sie 2014
08:00 - 17:00



20

Sie



20 Sie 2014
08:00 -



20

Sie



23 Sie 2014
09:00 -



23

Sie



23 Sie 2014
15:00 -



23

Sie



Reklama

W galerii

Wakacje 2014 w GOK
Koncert Końcoworoczny 2014
25 lat RETRA - Uroczysta Gala
Na basenie - czerwiec 2014
 
Uwaga
  • Dyrektywa EU o e-Prywatności

    Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies w celu zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją, oraz w powiązaniu z innymi funkcjami strony. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzają się Państwo, na umieszczanie tych typów plików cookie na swoim urządzeniu.

    Zobacz szczegóły polityki "cookie" na naszych stronach

Harmonogram przesłuchania uczestników II Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek Sułkowice 2012

prz_koled_2011_m

Ze względu na duże zainteresowanie konkursem "II Powiatowego Przeglądu kolęd i pastorałek Sułkowice 2012" przesłuchania zostały podzielone na dwa dni.

Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem przesłuchań. Ważne by każdy uczestnik przybył na przesłuchanie w odpowiednim czasie. Rozpoczęcie przesłuchań planowanie jest na 18.01.2012 o godzinie 11.55.

Szczegółowe informacje poniżej.

zmiana z 18:20/16.01.2012

Harmonogram przesłuchania uczestników II Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek Sułkowice 2012 - 18.01.2012 /dzień pierwszy/

11.55 - Rozpoczęcie
12.00 - Aleksandra i Karolina Świerczyńskie Krzywaczka
12.05 - SP Sułkowice Kl. I A i B
12.10 - Bartosz Irzyk SP Poręba
12.20 - Aleksandra Ostafin Parafia Trzebunia
12.25 - Julia Majka SP Poręba
12.30 - Izabela Mistarz SP 4 M-ce
12.35 - Schola Parafii Trzebunia
12.40 - Jagoda Sobieszkoda- SP Jawornik
12.45 - Zespół Bemole SP 4 M-ce
12.50 - Katarzyna Klemensiewicz , Dominika Bajer SP Wiśniowa
12.55 - Agnieszka Mirochna Parafia Trzebunia
13.00 - Zespół „Iskierki”-SP Jawornik
13.05 - Jagoda Miśko PSM Myślenice
13.10 - Magdalena Żaba, Aleksandra i Gabriela Jończyk SP Wiśniowa
13.15 - Karolina Orawin Parafia Trzebunia
13.20 - Zespół SP Polanka
13.25 - Katarzyna Dominik, Kamila Kus SP Wiśniowa
13.30 - Adam Lempart Harbutowice
13.35 - Katarzyna Pilch SP Pcim
13.40 - Gabriela Cienkosz SP Trzemeśnia
13.45 - Kinga Sala, Arkadiusz Woźnica, Szymon Pasionek SP Krzyszkowice
13.50 - Zuzanna Karpuć SP Pcim
13.55 - Weronika Kęsek SP Trzemeśnia
14.00 - Oliwia Kurowska, Karolina Kluska, Emilia Galas SP Krzyszkowice
14.05 - Wojciech Bałucki SP 3 M-ce
14.10 - Zimowe Gwiazdki SP Pcim
14.15 - Zuzanna Podmokły, Klaudia Pajka, Karolina Nowak SP Krzyszkowice
14.20 - Martyna Wójcik SP Droginia
14.25 - Anna Obajtek SP Pcim
14.30 - Kamil Dzieża SP Nr3 M-ce
14.35 - Marcelina Hanula, Weronika Kęsek SP Trzemeśnia
14.40 - Oskar Baranik, Emilia Kęsek, Karolina Ożóg, Maksymilian Mike SP Krzyszkowice
14.45 - Seweryn Motyka SP Droginia
14.50 - Zuzanna Skóra, Gabrysia Cienkosz SP Trzemeśnia
14.55 - Martyna Raczek SP Krzyszkowice
15.00 - Wiktoria Salawa SP Droginia
15.05 - Martyna Winnicka Głogoczów
15.10 - Magdalena Kiepura Baczyn
15.15 - Zespół SP Droginia
15.20 - Katarzyna Garbień Sułkowice
15.25 - Mikołaj Szafraniec SP Droginia

 15.25 - 16.15 Przerwa

16.15 - Ada Szlachetka SP Krzywaczka
16.20 - Honorata Burtan –Gimnazjum Tenczyn
16.25 - Kacper Fus SP Biertowice
16.30 - Martyna Rapacz Gimnazjum Tenczyn
16.35 - Aleksandra Starzec SP Biertowice
16.40 - Jakub Dusza SP Krzywaczka
16.45 - Chór szkolny ZPO (Gimn) Rudnik
16.50 - Chór Szkolny ( SP) Krzywaczka
16.55 - Natalia Rogowiec Gimnazjum Rudnik
17.00 - Oliwia Klempka SP Biertowice
17.05 - Wiktoria i Jaś Przała SP Rudnik
17.10 - Aleksandra Długosz i Natalia Powroźnik Krzywaczka
17.15 - Alicja Bochenek    SP Biertowice
17.20 - Aleksandra Burda SP Krzywaczka
17.25 - Alicja Profic SP Biertowice
17.30 - Katarzyna Falc SP Rudnik
17.35 - Chór Gimnazjum Krzywaczka
17.40 - Aleksandra Długosz Krzywaczka
17.45 - Paulina Rusek Gimnazjum Sułkowice
17.55 - Agnieszka Topa, Martyna Górka Gimnazjum Trzemeśnia
18.00 - Małgorzata Hodurek Gimnazjum Trzemeśnia
18.05 - Natalia Powroźnik Krzywaczka
18.10 - Zespół wokalny Gimnazjum Krzywaczka
18.15 - Zespół Promyczki Gimnazjum Sułkowice
18.20 - Joanna Jakubiec, Hubert Kwaśniewski –SP Harbutowice
18.25 - Zespół „Gamma” Bęczarka
18.30 - Maria Gumularz SP Sułkowice
18.35 - Zespól GOK Sułkowice


Harmonogram przesłuchania uczestników II Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek Sułkowice 2012 - 19.01.2012 /dzień drugi/

12.00 - Rozpoczęcie
12.05 - WTZ Harbutowice - zespół
12.10 - Katarzyna Chobrzyńska - ŚDS Sułkowice
12.15 - Jacek Filuciak - ŚDS Sułkowice
12.20 - Chór CANTABLE 1 i 2 LO Myślenice
12.25 - zespół ADAGIO  ZS LO i Z w Lubniu
12.30 - Przedszkole Nr 6 M-ce - zespół Jacek i Agatka
12.35 - Maciej Funek Przedszkole Tokarnia
12.40 - Przedszkole Nr 6 M-ce - zespół Motylki
12.45 - Zespół „Only Music  ZSTE Myślenice
12.50 - Przedszkole Nr 8 M-ce - zespół
12.55 - Przedszkole Nr.2 Sułkowice 3-latki
13.00 - Przedszkole Nr 4 M-ce - zespół Krasnale
13.05 - Oddział III Przedszkola Nr 1 Sułkowice
13.10 - Przedszkole Nr 4 M-ce - zespół Pszczółki
13.15 - Przedszkole Nr 2 Sułkowice 5-latki
13.20 - Przedszkole Nr 4 M-ce - zespół Jeżyki
13.25 - Katarzyna Siuta Przedszkole Nr 2 Sułkowice
13.30 - Mikołaj Wątor Przedszkole nr 4 M-ce
13.35 - Przedszkole Nr 2 Sułkowice 6-latki
13.40 - Przedszkole Nr 5 M-ce - zespół
13.45 - Przedszkole Nr 2 Sułkowice 4-latki
13.50 - Małgorzata Wątor Przedszkole Nr 3 Myślenice
13.55 - Kamil Pudłowski Przedszkole Nr 3 Dobczyce
14.00 - Anna Ciężarek i Milena Postawa Przedszkole Nr 2 Sułkowice
14.05 - Dagmara Braś Przedszkole Nr 3 Dobczyce
14.10 - Wiktoria Żądło Przedszkole Nr 3 Myślenice
14.15 - Kornelia Świerczyńska, Natalia Gorzkowska, Kaja Okular  Przedszkole Krzywaczka
14.20 - Natalia Moskal, Natalia Skoryk, Gabrysia Biela  Przedszkole Nr 3 Sułkowice
14.25 - Marta Gumularz Przedszkole 2 Sułkowice
14.30 - Grupa 6 latków Przedszkole Krzywaczka
14.35 - Grupa 5-6 lat Przedszkole Nr 3 Sułkowice
14.40 - Emilka Michalska Przedszkole Biertowice
14.45 - Jakub Michalski Przedszkole Biertowice
14.50 - Emilia Janowska i Joanna Długosz Przedszkole Krzywaczka
14.55 - Marysia Garbień Sułkowice
15.00 - Maria Dusza Przedszkole Krzywaczka
15.05 - Wiktoria Fliśnik Przedszkole Nr 1 Sułkowice
1510 - Katarzyna Ferek Przedszkole Krzywaczka
15.15 - Krzysztof Kiepura Harbutowice

15.25 - 16.20  Przerwa

16.20 - Gatlik Sylwia i Patrycja Leśniak Technikum Gastronomiczne Myślenice
16.25 - Klaudia Fus z zespołem  Biertowice
16.30 - Zespół Baciary Sułkowice


Copyright 2001 - 2011 GOK Sułkowice - strona gok.sulkowice.pl wraz ze wszystkimi treściami będącymi jej elementami składowymi podlegają ochronie prawnej na podstawie międzynarodowego i polskiego prawa autorskiego. Jakiekolwiek korzystanie z utworów, materiałów, zdjęć, o których mowa powyżej, przekraczające dozwolony użytek osobisty (uregulowany w ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych) wymaga wyraźnej zgody Właścicela strony - GOK Sułkowice, które z tytułu praw autorskich jest podmiotem uprawnionym do wydania takiej zgody.

Gminny Ośrodek Kultury z siedzibą w Sułkowicachpodzial as_stopa
Odsłon : 199724
Obecnie: 73 gości